T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Oğuzeli Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Oğuzeli Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Vizyonumuz

Güncelleme Tarihi: 28/12/2017

KALITE POLITIKAMIZ

Kalite Yönetim Standartlarına ve Yasal Şartlara Uyarak Etkin Sağlık Hizmeti Üretmek, Hizmet Kalitemizi ve Kalite Sistemimizi Sürekli İyileştirmek, Personel Bilincini Arttırarak Hasta ve çalışan Memnuniyetini Sağlamaktır. 

MISYONUMUZ

Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı. Hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, bilgi, tecrübe, teknoloji ve takım ruhuyla kaliteli sağlık hizmetleri sunmak.

 

VIZYONUMUZ

Hastanemiz hizmet sunumu konusunda teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşlarla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içindedir. Halkımızın hak ettiği en kaliteli, en verimli, en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üreterek; Sağlık hizmetleri konusunda Kalitede öncü olmak.